Inspiratiebijeenkomst Food Delta Zeeland
Datum/tijd: 23 juni 15.00 – 17.15 uur (Inloop vanaf 14.45 uur)
Locatie: Innovatiepunt KAAP, Edisonweg 10 Vlissingen
Hoe zorgen we ervoor dat foodbedrijven en het onderwijs in Zeeland elkaar blijvend versterken?
Hoe sluiten opleidingen beter aan op de praktijk van vandaag én de arbeidsmarkt van morgen?
Uit recente gesprekken met foodbedrijven blijkt dat er grote behoefte is aan een meer structurele verbinding tussen het bedrijfsleven en het onderwijs. De huidige contacten zijn te incidenteel en ad hoc.
Deze inspiratiebijeenkomst gaat over het structureel versterken van de samenwerking tussen foodbedrijven en onderwijs in Zeeland. De bijeenkomst is georganiseerd in het kader van 𝐂𝐚𝐫𝐞𝐞𝐫 𝐃𝐞𝐥𝐭𝐚 𝐙𝐞𝐞𝐥𝐚𝐧𝐝. Juist nu is het belangrijk om samen te werken aan beter aansluitende opleidingen en een toekomstbestendige Zeeuwse arbeidsmarkt.
Programma:
Johan Dourleijn (FoodDelta Zeeland) geeft een korte inleiding.
Vervolgens neemt Linsie Meijer, projectleider en ondernemer, ons mee in de bevindingen van haar project NextGen4Food. Zij deelt inzichten over de huidige aansluiting tussen onderwijs en foodbedrijven en laat zien waar kansen liggen voor verbetering en samenwerking.
Daarna is er een interactief deel. Kleine groepjes verkennen wat nodig is om onderwijs en bedrijfsleven beter op elkaar te laten aansluiten en welke concrete stappen daarvoor nodig zijn.
Voor wie:
Als je werkt in het onderwijs of de foodsector en actief wil meedenken en meebouwen.
Blijf op de hoogte
Meld je aan voor de nieuwsbrief
Schrijf je in voor de nieuwsbrief en volg Campus Zeeland op de voet.
Aanmelden nieuwsbrief