Boeien & Binden van jongeren aan Zeeland


Zeeland heeft jong talent hard nodig. Toch kiezen veel jongeren voor studie en werk buiten de provincie. Hoe zorgen we ervoor dat ze hier willen blijven of terugkeren? Binnen het project Boeien & Binden bundelt Provincie Zeeland de krachten om Zeeland aantrekkelijker te maken voor jongeren. 

Op woensdag 10 september is er een marketingcommunicatie-werksessie. De deelnemers duiken in de leefwereld van jongeren, onderzoeken wat hen aanspreekt en vertalen de kracht van Zeeland naar zichtbare, relevante communicatie. Met een inspirerende spreker en concrete uitkomsten zetten ze samen stappen naar een toekomstbestendige arbeidsmarkt.

 

Doe je mee? Sluit je aan bij het netwerk én meld je hier aan voor de sessie. Meer informatie? Neem contact op: marketing@zeeland.com 

Uitnodiging werksessie 10 september (link)


Blijf op de hoogte

Meld je aan voor de nieuwsbrief

Schrijf je in voor de nieuwsbrief en volg Campus Zeeland op de voet.

Aanmelden nieuwsbrief

Studenten naar Contacta

Studenten naar Contacta

Provincie maakt het voor studenten mogelijk om kennis te maken met het bedrijfsleven op de Contacta.

Subsidie voor Kennis & Innovatienetwerk KicMPI

Subsidie voor Kennis & Innovatienetwerk KicMPI

Ook KicMPi krijgt meerjarensubsidie voor 2025-2027.

Deelnemers voor verpakkings-challenge geselecteerd

Deelnemers voor verpakkings-challenge geselecteerd

De deelnemers aan de verpakkingschallenge van Krijn Verwijs zijn bekend. Zeven bedrijven met in totaal negen vernieuwende ideeën.

WET Week viert lustrum

WET Week viert lustrum

In de week van 3 tot en met 7 november werken studenten van het technisch domein samen aan vraagstukken die het bedrijfsleven stelt.

Bekijk het archief