De Kenniswerf in gesprek met collega Wilma Boonstra over Campus Zeeland en de Zeeuwse kennis en infrasctuctuur.

De Kenniswerf interviewde onze collega Wilma Boonstra over het ontstaan en het doel van Campus Zeeland en wat elke pijler van Campus precies inhoudt. Ook sprak ze over welke rol die de Kenniswerf en innovatiepunt de KAAP spelen in de Zeeuwse kennis en infrastructuur.

“We mogen zowel in maar ook vooral buiten Zeeland nog veel meer laten zien dat er hier wordt gewerkt aan kennis en innovatie: laat de rest van Nederland ook maar zien dat er in Zeeland hele mooie dingen gebeuren.”

Lees het hele interview hier.


Blijf op de hoogte

Meld je aan voor de nieuwsbrief

Schrijf je in voor de nieuwsbrief en volg Campus Zeeland op de voet.

Aanmelden nieuwsbrief

Subsidie voor DataFest 2026

Subsidie voor DataFest 2026

Studenten van HZ en UCR buigen zich tijdens Datafest 2026 over het thema ‘energie’ in het JRCZ in Middelburg.

hbo-pedagogen waardevol voor basisonderwijs 

hbo-pedagogen waardevol voor basisonderwijs 

Een proef met de inzet van hbo-pedagogen in groepen van scholengemeenschap Elevantio in Zeeuws-Vlaanderen is meer dan geslaagd.

Provincie/Campus Zeeland geeft subsidie aan DCC

Provincie/Campus Zeeland geeft subsidie aan DCC

Subsidie aan Delta Climate Center (DCC) voor eerste deel groeifase 2026-2027.

Provincie steunt onderzoek HZ en DCC

Provincie steunt onderzoek HZ en DCC

Het onderzoek ondersteunt de opschaling van biobased en circulair bouwen door vraagstukken uit de Zeeuwse praktijk te koppelen aan wetenscha

Bekijk het archief