HZ en Dow verlengen hun samenwerking

HZ-bestuursvoorzitter Barbara Oomen en area president Tabita Verburg van DOW hebben daarvoor begin juli een samenwerkingsovereenkomst ondertekend.

De samenwerking is van groot belang voor beide partijen, onderstreepten Oomen en Verburg bij de ondertekening in het kantoor van DOW. HZ zoekt namelijk naar authentieke opgaven uit het werkveld om het onderwijs te verrijken. De onderzoeksgroepen van de HZ doen in samenwerking met bijvoorbeeld Dow onderzoek naar urgente maatschappelijke problemen in de regio en tegelijkertijd biedt deze samenwerking Dow de kans om getalenteerde (internationale) studenten aan te trekken en hen te betrekken bij projecten en onderzoeken. De Zeeuwse kennisinstelling en het bedrijf in Terneuzen werken samen sinds 2019.

 

Bron: Nieuwsbrief HZ Nexus


Blijf op de hoogte

Meld je aan voor de nieuwsbrief

Schrijf je in voor de nieuwsbrief en volg Campus Zeeland op de voet.

Aanmelden nieuwsbrief

Bezoek PS en gedeputeerde aan UCR

Bezoek PS en gedeputeerde aan UCR

Provinciale Statenleden en gedeputeerde Harry van der Maas op bezoek bij University College Roosevelt.

Projectweek Lodewijk College bij Campus Terneuzen

Projectweek Lodewijk College bij Campus Terneuzen

Op maandag 23 maart was de aftrap van de Lodewijk-week met voor de ruim 400 brugklassers het thema wind, water, vuur en aarde.

Zee van Weten

Zee van Weten

Vanaf 11 maart is 'Zee van Weten' wekelijks te zien bij Omroep Zeeland. Het is een nieuwe serie over wetenschappelijk onderzoek in Zeeland.

Middelburg en Vlissingen partners onderwijs/onderzoek

Middelburg en Vlissingen partners onderwijs/onderzoek

Gemeenten Middelburg en Vlissingen tekenen intentieverklaring strategisch partnerschap vervolgonderwijs en onderzoek.

Bekijk het archief