Nieuwe opleidingen HZ

 

In 2022 zal HZ twee nieuwe opleidingen aan gaan bieden, de Associate degree-opleiding Energietransistie Engineer en de Associate degree-opleiding Food & Gastronomy.

Ontwikkeling Associate degree-opleiding Energiestransitie Engineer

De HZ is gestart met de ontwikkeling van een nieuwe deeltijdopleiding, de Associate degree-opleiding Energietransitie Engineer. Naar verwachting zal HZ deze opleiding vanaf september 2022 aanbieden, onder voorbehoud van accreditatie.

Gedeputeerde de Bat en van der Maas hebben een letter of support getekend, waardoor deze opleiding van de grond kon. Bekijk in het filmpje hieronder wat gedeputeerde de Bat over deze nieuwe opleiding te zeggen heeft.

Voor meer informatie over deze opleiding, klik hier.

Food & Gastronomy Associate degree-opleiding.

Vanaf februari 2022 zal de HZ beginnen met de nieuwe Associate degree-opleiding Food & Gastronomy. Tijdens deze opleiding worden studenten opgeleid tot breed inzetbare professionals met een verbindende rol in de food en hospitality-sector.

Voor meer informatie over deze opleiding, klik hier.

 

 


Blijf op de hoogte

Meld je aan voor de nieuwsbrief

Schrijf je in voor de nieuwsbrief en volg Campus Zeeland op de voet.

Aanmelden nieuwsbrief

Minister van OCW bezoekt Zeeland: samenwerking en innovatie centraal in cultuur en onderwijs

Minister van OCW bezoekt Zeeland: samenwerking en innovatie centraal in cultuur en onderwijs

Minister van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap Rianne Letschert bracht maandag 21 september een werkbezoek aan Zeeland. Centraal stonden cult

Aanvullende bijdrage voor Zwin College vanuit OCW

Aanvullende bijdrage voor Zwin College vanuit OCW

Het ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap (OCW) kent een substantiële aanvullende financiële bijdrage toe aan het Zwin College in

De Strategische Agenda Rijk-Regio Zeeland 2050

De Strategische Agenda Rijk-Regio Zeeland 2050

In het landelijke coalitieakkoord Aan de slag stond al te lezen dat het kabinet met een aantal regio’s strategische agenda’s wil opstellen ‘

Subsidie voor K&I netwerk Offshore Renewable Energy Netwerk Zeeland

Subsidie voor K&I netwerk Offshore Renewable Energy Netwerk Zeeland

Provincie Zeeland verleent subsidie aan het ORE Netwerk.

Bekijk het archief