Nieuwe opleidingen HZ

 

In 2022 zal HZ twee nieuwe opleidingen aan gaan bieden, de Associate degree-opleiding Energietransistie Engineer en de Associate degree-opleiding Food & Gastronomy.

Ontwikkeling Associate degree-opleiding Energiestransitie Engineer

De HZ is gestart met de ontwikkeling van een nieuwe deeltijdopleiding, de Associate degree-opleiding Energietransitie Engineer. Naar verwachting zal HZ deze opleiding vanaf september 2022 aanbieden, onder voorbehoud van accreditatie.

Gedeputeerde de Bat en van der Maas hebben een letter of support getekend, waardoor deze opleiding van de grond kon. Bekijk in het filmpje hieronder wat gedeputeerde de Bat over deze nieuwe opleiding te zeggen heeft.

Voor meer informatie over deze opleiding, klik hier.

Food & Gastronomy Associate degree-opleiding.

Vanaf februari 2022 zal de HZ beginnen met de nieuwe Associate degree-opleiding Food & Gastronomy. Tijdens deze opleiding worden studenten opgeleid tot breed inzetbare professionals met een verbindende rol in de food en hospitality-sector.

Voor meer informatie over deze opleiding, klik hier.

 

 


Blijf op de hoogte

Meld je aan voor de nieuwsbrief

Schrijf je in voor de nieuwsbrief en volg Campus Zeeland op de voet.

Aanmelden nieuwsbrief

Subsidies voor onderwijs

Subsidies voor onderwijs

Onderwijsinstellingen kunnen dit schooljaar weer verschillende subsidies aanvragen. Een overzicht.

Voortgangsrapportage Campus Zeeland

Voortgangsrapportage Campus Zeeland

In de voortgangsrapportage Campus Zeeland 2025 is te lezen wat er in het eerste halfjaar van 2025 is bereikt.

Beroepenroute Portaal van Vlaanderen

Beroepenroute Portaal van Vlaanderen

Benieuwd welke beroepen er achter sluizen, schepen en havens schuilgaan?

Subsidieregeling Human Capital

Subsidieregeling Human Capital

Subsidieregeling Zeeland in Stroomversnelling: Human Capital Agenda open vanaf 24 oktober.

Bekijk het archief