Nieuwe deeltijdopleiding HBO-ICT speelt in op enorme vraag op arbeidsmarkt

Met de nieuwe deeltijdopleiding HBO-ICT speelt de HZ in op de enorme vraag naar professionals die datagedreven kunnen werken en technologische ontwikkelingen snel en efficiënt kunnen toepassen binnen bedrijven en organisaties.

De nieuwe opleiding start in september 2023. De deeltijdstudenten werken al binnen het ICT-domein en verdiepen tegelijkertijd hun kennis aan de HZ. De bacheloropleiding duurt vier jaar en wordt aangeboden op de locatie in Middelburg.


Blijf op de hoogte

Meld je aan voor de nieuwsbrief

Schrijf je in voor de nieuwsbrief en volg Campus Zeeland op de voet.

Aanmelden nieuwsbrief

WET Week viert lustrum

WET Week viert lustrum

In de week van 3 tot en met 7 november werken studenten van het technisch domein samen aan vraagstukken die het bedrijfsleven stelt.

Onderzoek naar jonge Zeeuwen in beweging

Onderzoek naar jonge Zeeuwen in beweging

Hoeveel jongeren blijven in Zeeland wonen? Hoeveel vertrekken er? En wie keren later weer terug?

Richard Liefting bestuurder HZ

Richard Liefting bestuurder HZ

Richard Liefting is woensdag 1 oktober begonnen als lid van het College van Bestuur van de HZ University of Applied Sciences.

Meerjarige subsidie voor eHealth

Meerjarige subsidie voor eHealth

Kennis- en innovatienetwerk eHealth ontvangt een subsidie voor drie jaar van Provincie en Campus Zeeland.

Bekijk het archief