Praktiq: de nieuwe naam voor VMBO Goes

vmbo onderwijs Praktiq Goes

Praktiq is de nieuwe naam van het VMBO in Goes, waarin het VMBO van de scholen Ostrea Lyceum en Het Goese Lyceum verenigd zijn. Alle leerlijnen (basisberoeps-, kaderberoepsgerichte en gemengde leerweg) zijn samengevoegd. De twee bestaande locaties aan de Bergwerg blijven.  De praktijkgerichte vmbo-afdelingen van Het Goese Lyceum en het Ostrea Lyceum gaan samen verder als een zelfstandige organisatie. Dankzij deze samenvoeging behoudt Goes en omgeving sterk onderwijs én kunnen alle vmbo-leerlingen in Goes voortaan kiezen uit maar liefst zeven praktijkprofielen. Arjan Blansjaar is de directeur.

 

Al eerder fuseerden het Goese Lyceum en het Ostrea Lyceum op bestuurlijk niveau in de Stichting Voortgezet Onderwijs Oosterschelderegio (stichting VOOR). 

 

Meer info op: www.praktiq.nl


vmbo onderwijs Praktiq Goes

Blijf op de hoogte

Meld je aan voor de nieuwsbrief

Schrijf je in voor de nieuwsbrief en volg Campus Zeeland op de voet.

Aanmelden nieuwsbrief

Campus Zeeland feliciteert geslaagden

Campus Zeeland feliciteert geslaagden

Campus Zeeland feliciteert geslaagden met het behalen van hun diploma

Nieuw project NUCLEUS werkt aan Zeeuwse, nucleaire onderwijsomgeving 

Nieuw project NUCLEUS werkt aan Zeeuwse, nucleaire onderwijsomgeving 

Er wordt komende jaren samengewerkt aan een regionale leer- en onderzoeksinfrastructuur rondom kernenergie.

Hugo de Jonge bezoekt Joint Research Center Zeeland

Hugo de Jonge bezoekt Joint Research Center Zeeland

Hoe zorgen we ervoor dat Zeeland ook in de toekomst aantrekkelijk, innovatief en veerkrachtig blijft? Die vraag staat centraal in het JRZC.

Subsidie voor DataFest 2026

Subsidie voor DataFest 2026

Studenten van HZ en UCR buigen zich tijdens Datafest 2026 over het thema ‘energie’ in het JRCZ in Middelburg.

Bekijk het archief