Subsidie voor FoodDelta Zeeland

Het Kennis- en Innovatienetwerk FoodDelta Zeeland ontvangt € 50.000 subsidie van Campus Zeeland/Provincie Zeeland om het organiserend vermogen verder te versterken.

Het netwerk vormt een belangrijke verbinding tussen ondernemers, onderwijsinstellingen en overheden die in brede zin actief zijn binnen de agrofood sector. Het netwerk versterkt onderlinge kennisuitwisseling en innovatie binnen de sector.

Op dit moment zijn ongeveer zeventig partijen betrokken bij het netwerk: naast kleinere en grotere ondernemers, ook de Rabobank, Zeeuwse kennisinstellingen en overheden.


Blijf op de hoogte

Meld je aan voor de nieuwsbrief

Schrijf je in voor de nieuwsbrief en volg Campus Zeeland op de voet.

Aanmelden nieuwsbrief

Havo-leerlingen bezoeken HZ

Havo-leerlingen bezoeken HZ

800 havo 4-leerlingen bezoeken HZ tijdens HBO Experiences.

Pas de Wet Internationalisering in Balans aan

Pas de Wet Internationalisering in Balans aan

Provincies roepen politiek op om gehoor te geven aan WIB-plannen van de universiteiten: “Laat de TAO alleen voor nieuwe opleidingen gelden”.

Transities in de Zeeuwse delta

Transities in de Zeeuwse delta

Oratie wetenschappelijk directeur Delta Climate Center Albert Klein Tank

Opleiding Kindprofessional  in Tholen

Opleiding Kindprofessional in Tholen

Scalda opleiding Kindprofessional start in september ook in Tholen

Bekijk het archief