Subsidieregeling K&I 2025-2027

Vanaf 1 januari 2025 kunnen bestaande Kennis- en Innovatienetwerken (K&I-netwerken) aanvragen indienen voor de subsidieregeling Duurzame Versterking van Kennis- en Innovatienetwerken. Met deze regeling is een totaalbedrag van € 1.260.000 beschikbaar. Aanvragen kunnen worden ingediend tot en met 2 juni 2025.

De regeling is bedoeld om het organiserend vermogen van K&I-netwerken te versterken. In deze netwerken werken bedrijven, overheden en kennisinstellingen nauw samen aan het delen van kennis en het stimuleren van innovaties. Door praktijkvragen en kansen uit het bedrijfsleven centraal te stellen, ontstaan gezamenlijke projecten en nieuwe opleidingen die bijdragen aan de vernieuwing en groei van de Zeeuwse economische sectoren.

 

Meer informatie over de regeling


Blijf op de hoogte

Meld je aan voor de nieuwsbrief

Schrijf je in voor de nieuwsbrief en volg Campus Zeeland op de voet.

Aanmelden nieuwsbrief

Deelnemers voor verpakkings-challenge geselecteerd

Deelnemers voor verpakkings-challenge geselecteerd

De deelnemers aan de verpakkingschallenge van Krijn Verwijs zijn bekend. Zeven bedrijven met in totaal negen vernieuwende ideeën.

WET Week viert lustrum

WET Week viert lustrum

In de week van 3 tot en met 7 november werken studenten van het technisch domein samen aan vraagstukken die het bedrijfsleven stelt.

Onderzoek naar jonge Zeeuwen in beweging

Onderzoek naar jonge Zeeuwen in beweging

Hoeveel jongeren blijven in Zeeland wonen? Hoeveel vertrekken er? En wie keren later weer terug?

Richard Liefting bestuurder HZ

Richard Liefting bestuurder HZ

Richard Liefting is woensdag 1 oktober begonnen als lid van het College van Bestuur van de HZ University of Applied Sciences.

Bekijk het archief