Technum wordt verbouwd

Infografic Technum

Het Technum in Vlissingen wordt verbouwd, zodat de Scalda-opleidingen Elektrotechniek en Laboratoriumtechniek een eigen ruimte kunnen krijgen en Technum het centrum van alle technische mbo-opleidingen (en vmbo) in Vlissingen wordt.

Afgelopen maand is de verbouwing gestart.  Zo zijn er in de voorjaarsvakantie heipalen geplaatst voor de nieuwe verdieping. Hierna zal de staalconstructie worden geplaatst om een nieuwe verdieping in Technum te realiseren. 

Als alles volgens planning verloopt, is het Technum eind 2022 klaar.

Over Technum

Op De Kenniswerf in Vlissingen bevindt zich het techniekcentrum Technum. Hier worden de vakspecialisten opgeleid voor de technische bedrijven in Zeeland en daarbuiten.

Technum heeft uitstekend ingerichte onderwijsruimtes die voorzien zijn van moderne apparatuur, machines en gereedschappen. Naast de praktijkruimtes beschikt Technum over een groot aantal theorielokalen, en ICT-ruimtes om theorie- en praktijklessen optimaal op elkaar af te kunnen stemmen.

Het unieke van Technum is de samenwerking tussen de techniekopleidingen van het vmbo, mbo en hbo. Ook heeft Technum goede contacten met het regionale bedrijsleven. De partners van Technum werken samen in één gebouw en maken gebruik van dezelfde voorzieningen. Samen bieden zij een breed scala van (beroeps)opleidingen en technische cursussen aan.

Meer info over Technum


Infografic Technum

Blijf op de hoogte

Meld je aan voor de nieuwsbrief

Schrijf je in voor de nieuwsbrief en volg Campus Zeeland op de voet.

Aanmelden nieuwsbrief

Nieuwe lectoraten bij HZ

Nieuwe lectoraten bij HZ

Samen met het Delta Climate Center zijn twee lectoraten ontwikkel

Tweede prijs voor Joint Research Center Zeeland

Tweede prijs voor Joint Research Center Zeeland

Krijn Verwijs Verpakkings-challenge

Krijn Verwijs Verpakkings-challenge

Krijn Verwijs start samen met Dockwize de zoektocht naar mosselverpakking met lagere ecologische voetafdruk.

Boeien & Binden van jongeren aan Zeeland

Boeien & Binden van jongeren aan Zeeland

Zeeland heeft jong talent hard nodig. Provincie Zeeland bundelt binnen het project Boeien & Binden bundelen de krachten om Zeeland aantrekke

Bekijk het archief