Terugblik ‘Maintenance Robotics in Offshore Wind’

Op dinsdag 21 september organiseerde K&I netwerk Fieldlab Zephyros samen met TKI Wind op Zee, NWEA, Energy Port Zeeland, Hogeschool Inholland en Hogeschool Saxion hun jaarcongres onder de noemer ‘Maintenance Robotics in Offshore Wind’. Locatie: innovatiepunt de KAAP in Vlissingen.

Vanuit het living lab zond TKI Wind op Zee haar zesde editie van “TKI Wind op Zee LIVE” uit over maintenance.

Tijdens het event werden de vorderingen van het AIRTuB-project van Zephyros gedemonstreerd en werden de onderzoeks- tussenresultaten gepresenteerd. De hogescholen Saxion en InHolland presenteerden de vorderingen in hun respectievelijke MARS4Earth- en FIXAR-projecten.

Voor meer informatie over Fieldlab Zephyros vind je hier.


Blijf op de hoogte

Meld je aan voor de nieuwsbrief

Schrijf je in voor de nieuwsbrief en volg Campus Zeeland op de voet.

Aanmelden nieuwsbrief

Eerste professional doctorate-onderzoek aan de HZ

Eerste professional doctorate-onderzoek aan de HZ

Bijzonder onderzoek van Iris van de Velde op snijvlak van toerisme en gezondheid.

Havo-leerlingen bezoeken HZ

Havo-leerlingen bezoeken HZ

800 havo 4-leerlingen bezoeken HZ tijdens HBO Experiences.

Pas de Wet Internationalisering in Balans aan

Pas de Wet Internationalisering in Balans aan

Provincies roepen politiek op om gehoor te geven aan WIB-plannen van de universiteiten: “Laat de TAO alleen voor nieuwe opleidingen gelden”.

Transities in de Zeeuwse delta

Transities in de Zeeuwse delta

Oratie wetenschappelijk directeur Delta Climate Center Albert Klein Tank

Bekijk het archief