WET Week november 2025

Voor het vijfde jaar op rij organiseert HZ Nexus de 'We Explore Togerther' Technology Week. In de week van 3 tot en met 7 november werken studenten van de volgende opleidingen samen aan een interdisciplinaire vraagstuk: Engineering, Chemie, HBO-ICT, Bouwkunde, Global Project and Change Management, Civiele Techniek, Watermanagement, Technische Bedrijfskunde, Maritiem Officier, Logistics Engineer.

Studenten van HZ,  UCR en Scalda werken aan het vraagstuk.

 

Meer weten, of wil je deelnemen? Neem contact op met Heidi van Hees via heidi.van.hees@hz.nl of neem een kijkje op hznexus.nl


Blijf op de hoogte

Meld je aan voor de nieuwsbrief

Schrijf je in voor de nieuwsbrief en volg Campus Zeeland op de voet.

Aanmelden nieuwsbrief

Zee van Weten

Zee van Weten

Vanaf 11 maart is 'Zee van Weten' wekelijks te zien bij Omroep Zeeland. Het is een nieuwe serie over wetenschappelijk onderzoek in Zeeland.

Middelburg en Vlissingen partners onderwijs/onderzoek

Middelburg en Vlissingen partners onderwijs/onderzoek

Gemeenten Middelburg en Vlissingen tekenen intentieverklaring strategisch partnerschap vervolgonderwijs en onderzoek.

ORE Netwerk Zeeland

ORE Netwerk Zeeland

ORE Netwerk Zeeland trapt af met CEO-ontbijt. Tijdens het ontbijt kwamen de eerste partners van ORE Netwerk Zeeland samen.

DCC één van de vijf KIN-hubs in Nederland

DCC één van de vijf KIN-hubs in Nederland

Het Delta Climate Center is geselecteerd als KIN-hub. De hubs zijn regionale knooppunten waar kennis, beleid en praktijk samenkomen om klim

Bekijk het archief