Subsidie voor Roosevelt Institute for American Studies

Subsidie 2026 voor Roosevelt Institute for American Studies

Provincie/Campus Zeeland ondersteunt het Roosevelt Institute for American Studies (RIAS) in 2026 met maximaal € 245.398 subsidie.
Het RIAS organiseert events, lezingen en symposia die verbonden zijn met de Four Freedoms van de Roosevelts en met Zeeuwse thema’s rondom deltavraagstukken.
Het RIAS is onderdeel van de Zeeuwse kennis- en onderwijsinfrastructuur en werkt nauw samen met onder andere University College Roosevelt, Delta Climate Center en de HZ University of Applied Sciences.

 


Blijf op de hoogte

Meld je aan voor de nieuwsbrief

Schrijf je in voor de nieuwsbrief en volg Campus Zeeland op de voet.

Aanmelden nieuwsbrief

Middelburg en Vlissingen partners onderwijs/onderzoek

Middelburg en Vlissingen partners onderwijs/onderzoek

Gemeenten Middelburg en Vlissingen tekenen intentieverklaring strategisch partnerschap vervolgonderwijs en onderzoek.

ORE Netwerk Zeeland

ORE Netwerk Zeeland

ORE Netwerk Zeeland trapt af met CEO-ontbijt. Tijdens het ontbijt kwamen de eerste partners van ORE Netwerk Zeeland samen.

DCC één van de vijf KIN-hubs in Nederland

DCC één van de vijf KIN-hubs in Nederland

Het Delta Climate Center is geselecteerd als KIN-hub. De hubs zijn regionale knooppunten waar kennis, beleid en praktijk samenkomen om klim

JTF subsidie voor Energy Campus

JTF subsidie voor Energy Campus

Energy Campus Zeeland ontvangt JTF subsidie. Hiermee zijn de doelen van de ECZ sneller te bereiken, vertelt programmamanager Antoine Derkse

Bekijk het archief